Selahattin Fan CLUB

Selahattin Fan Sitesi, Eglence, Muzik, Mizah, Daha Fazlasi

AnasayfaTek türkiyeSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tek türkiye dizisi ve oyunculari tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
selahattinn
Admin

MesajKonu: Tek türkiye dizisi ve oyunculari tanıtım   Çarş. Haz. 11, 2008 5:11 pm

tek türkiye dizisi oyucuları

tarık-Ozan Çobanoğlu. doktor tarık karakterinde göreceğiz. hacettepe devlet konservatuvarından mezun oldu. konya devlet tiyatrosu sanatçısı. 27 yaşında. evli. daha önce samanyolu tv'nin çeşitli projelerinde yer aldı.

dila-Müjgan Gönül. hemşire dila'yı canlandıracak. 22 yaşında. daha önce yayınlamamış bir dizi de rol aldı. bizim seyredeceğimiz ilk dizisi olacak.

zelal-Özlem Akınözü. en son dicle dizisinde rol aldı. tek türkiyede kızını kan davasından gelen töreye karşı korumaya çalışan bir anneyi oynayacak.

halo ibrahim-Türker Tekin. izmir devlet tiyatrosundan emekli. en son yersiz yurtsuz dizisinde imam karakterini canlandırdı.

şehmuz-Sabri Özmener. ankara devlet tiyatrosu sanatçısı. şimdiye kadar birçok dizide yer aldı. tek türkiye dizisinde muhtar şehmuz karakteri olarak yer alacak.

zeynep-Ezgi Sertel.
27 yaşında. daha önce onu yağmurdan sonra dizimizde leyla öğretmen olarak seyretmiştik. tek türkiye'de yine öğretmen olarak karşımıza çıkacak. kötü ağanın iyi kızı.

rojhat-İsmet Hürmüzlü. ankara devlet tiyatrosundan emekli. kurtlar vadisi ırak filminde kürt şeyhini oynadı. tek türkiyede kötü töreyi devam ettirmeye çalışan bir ağa rolünde.

mahmut-Murat Çobangil. izmir devlet tiyatrosu sanatçısı. zeynepin babası, köyün ağası.

berfin- Özgül Sağdıç. 23 yaşında. hacettepe üniversitesi devlet konservatuvarından mezun oldu. daha önce samanyolu tv'nin çeşitli projelerinde yer aldı. zelalin kızı rolünde.

yılmaz-Fatih Yurdakul. 24 yaşında. anadolu üniversitesi devlet konservatuvarından mezun oldu. halo ibrahim'in torunu dila'nın kardeşi rolünde seyredeceğiz. aynı zamanda berfine sevdalı

kezban-Özge Mirzalı. şehmuzun kızı.

yaşar-
Mustafa Uzman

çerçici- Ahmet Çökmez

avdo-Alpay Aksum

seydo-
Ramazan Danış

ahmet
-Selman Süha Gürbüzer

ömer-Enes Davarcı

ali-
Yunus Emre Davarcı

mevsim

MesajKonu: Geri: Tek türkiye dizisi ve oyunculari tanıtım   Perş. Haz. 12, 2008 1:48 pm

bilgi için tşk
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tek türkiye dizisi ve oyunculari tanıtım   Cuma Haz. 13, 2008 10:56 am

bilgiler için tşk
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Tek türkiye dizisi ve oyunculari tanıtım   Bugün 6:36 am

Tek türkiye dizisi ve oyunculari tanıtım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Terminator Dizisi Başlıyor
» Jensen Ackles'in yeni yapımı.....
» Sinanpaşa Kayadibi Köyü (Kısa Tanıtım)
» Kılıç Günü Dizisi Özet ve Fragmanları
» Hepsi 1 Dizisi Bölüm Video Ve Fragmanlarıı