Selahattin Fan CLUB

Selahattin Fan Sitesi, Eglence, Muzik, Mizah, Daha Fazlasi

AnasayfaTek türkiyeSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Euro 2008 Yaklaşırken Düşüncelerimiz.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
selahattinn
Admin

MesajKonu: Euro 2008 Yaklaşırken Düşüncelerimiz.   C.tesi Mayıs 31, 2008 6:04 pm

Euro 2008 Yaklaşırken Düşüncelerimiz.Bu yazımda sizlerle sadece duygularımız paylaşmak ve inandıklarımı sizlere iletmek istiyorum.
Biliyorum ve her zaman çevremden de duyuyorum.Euro 2008 grubumuz çok zor bir grup. Son Avrupa Şampiyonasında finalist olan Portekiz Dünya sıralamasındaki ilk 3 takımdan birisi olan ve daha yenemediğimiz Çek cumhuriyeti ev sahibi takım İsviçre biz bu grptan çıkarsak mucize olur nerde gezersem hangi kahveye hangi tolantıya gidersem bunu duyuyorum çevremdem.

Ama katılmıyorum. Milli Takım her zaman zoru başarmıştır. Daha doğrusu biz zoru severiz. Biz Türkler imkansızı başarırsak mutlu oluruz. Milli Takıma çağrılan oyuncular kendilerine inanıyor.Çünkü maç sahada kazanılıyor.Biz inanalım ve takımımızı destekleyelim.

Rakiplerimiz bizi dışardan değerlendirirken inanın titreyerek bahsediyorlar.Nerden düştük diyorlar biz Türklerle aynı gruba.En çok korkan Çek Cumhuriyeti çünkü son maçımız onlarla ve biliyorlar ki biz yumurta kapıya dayanmadan harekete geçmeyiz. Eger Portekize yenilirsek İşviçre ile berabere kalırsak mecburen onları yenecez. Ve biz bunu hep yapıyoruz. Son maçta Avrupa şampiyonasına Norveç ve Bosna maçını kazanarak gelmedik mi.

Yani ben biliyorum ve yazıyorum Portekizi çok çok rahat geçeriz. İsviçreyi de kendi evlerinde aynı yunanlıları kendi evlerinde nasıl yerin dibine 4 golle soktuysak aynısını yaparız. Bize yaptıkları terbiyesizliklerin hesabını futbol böyle oynanırla sorarız. Ve çek cumhuriyeti ile birinciliğe oynarız. Öyle yada böyle biz bu gruptan çıkarız yetmez birde yarı finale uzanırız.

Milli Takım başarı elde etmiş buraya gelmiştir. 2002 de ve 2003 te tarihte yazmışlardır. Euro 2008 ise artık tanınan korkulan ve futbolu beğeniyle izlenen bir ekiptir.

Unutmayın biz kendi evimizde oynayacağız çünkü o stadları Gurbetçiler.Şükrü Saraçoğundan ve 19 Mayıs stadlarndan daha fazla ve çoşkuyla dolduracaklar ve orda millilerimizi destekleyeceklerdir.

İnanarak ve Güçlü bir takımı desteklediklerini bilerek.

Kullanıcı profilini gör http://www.selahattin0606.net.tc/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Euro 2008 Yaklaşırken Düşüncelerimiz.   Salı Haz. 10, 2008 12:46 pm

Bilgiler için tşk
mevsim

MesajKonu: Geri: Euro 2008 Yaklaşırken Düşüncelerimiz.   Salı Haz. 10, 2008 6:21 pm

palaşım için tşk
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Euro 2008 Yaklaşırken Düşüncelerimiz.   Bugün 6:42 am

Euro 2008 Yaklaşırken Düşüncelerimiz.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bereketli Topraklar CİHATLI ve ŞAHİNYURDU 14.05.2008
» Türk Olarak Doğdum,Türk Olarak Ölürüm
» 09 Kasım 2008 FB 4 - GS 1 Her zamanki gibi beklenen son :)